ОБСТЕЖЕННЯ УМОВ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ

Дата: 24.09.2021 17:43

З метою  контролю  за сім'єю, яка перебуває в складних життєвих обставинах начальником Служби у справах дітей Новокалинівської міської ради Ольгою Горун та спеціалістами Служби Марією Горбан та Марією Вдов’як, інспектором сектору ювенальної превенції ВП Самбірського РВП ГУНП у Львівській області старшим лейтенантом поліції Мар'яною Цибовською та поліцейським офіцером Новокалинівської територіальної громади капітаном поліції Мар'яном Куриляком проведено обстеження умов проживання сім'ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах та проживає на території Новокалинівської територіальної громади. У даній сім'ї виховується двоє дітей шкільного віку. Мати на даний час перебуває за кордоном.

З батьком проведена роз’яснювально-профілактична бесіда щодо належного навчання, виховання та всебічного розвитку дітей, створення належних умов для їх проживання. За результатами обстеження складено відповідні акти та попереджено батька про адміністративну відповідальність передбачену ст. 184 Кодексу України  за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Sluzhby u spravakh ditei Novokalynivskoi TH