A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ СЕЛА ВЕЛИКА БІЛИНА ТА СЕЛА ВЕЛИКА ОЗИМИНА

Дата: 27.08.2021 23:55
Кількість переглядів: 585

Всечесні отче Ярославе та отче Назарію! Дорогі парафіяни села Велика Білина та села Велика Озимина! Щиро вітаю Вас із храмовим празником – Успіння Пресвятої Богородиці! Ця велична подія – свято упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої. В цей день згадуємо про закінчення земного життя Пречистої Діви Марії, але свято є радісним, бо Пресвята Богородиця перейшла із земного життя до вічної слави Свого Сина і в її особі ми одержали на небесах могутню Покровительку та Заступницю.

Нехай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові. Хай душевна чистота,  мир та спокій, добро і достаток будуть у Ваших оселях, а з благословення Матері Божої звершуються милосердні і благі діла. 

 Хай Всемилостивий Господь дарує мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх нас на добрі справи на благо та добробут наших родин, громади та усієї України!

Величаємо Тебе, Пресвята Богородице!

Зі святом!

Голова Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa BOHDANA YuZVIaKA Z KhRAMOVYM PRAZNYKOM PARAFIIaLNYM HROMADAM VELYKA BILYNA TA VELYKA OZYMYNA


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора