У КОСТЕЛІ СЕЛА КОРНАЛОВИЧІ ВІДБУЛОСЯ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ МАТЕРІ БОЖОЇ ЧЕНСТОХОВСЬКОЇ, ІМ’Я ЯКОЇ НОСИТЬ КОСТЕЛ

Дата: 27.08.2021 22:43

26 серпня празник (відпуст) римо-католицької громади с. Корналовичі. Святкову Месу з нагоди храмового празника парафії очолив Леон Малий – Єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Римсько-католицької Церкви в Україні разом із настоятелем костелу ПДМ Ченстоховської с. Корналовичі о. Юліушем Фігляком та деканом Самбірським о. Анджеєм Куреком. Єпископ Леон виголосив проповідь та подякував громаді за їхній труд і жертовність.

Потім відбулася процесія навколо храму. На святі було багато гостей із м. Самбора, були присутні парафіяни інших конфесій с. Корналовичі та гості із Польщі. Розділити радість храмового свята та спільно помолитися з парафіянами приєдналася і секретар ради Ярослава Каркач. Свято вдалося.

kostel Materi Bozhoi Chenstokhovskoi s. Kornalovychi