У НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ 30-Ї РІЧНИЦІ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 26.08.2021 18:40

Дорогі українці! Прийміть найщиріші вітання із ювілеєм та найбільшим національним святом – Днем Незалежності України! Вже 30 років ми відзначаємо величне свято – День Незалежності України і з кожним роком поглиблюється усвідомлення цієї події і дати 24 серпня та значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян.

Зберегти незалежність, збудувати міцну державу – наш святий обов'язок перед попередниками, які були корінням, джерелом української державності, які залишили нам у спадок любов до Батьківщини, вивірені часом і випробуваннями кращі риси народної душі, національного характеру.

З нагоди ювілейного 30-го Дня Незалежності України працівниками культури Новокалинівської територіальної громади були організовані урочисті святкові заходи: виставки-інсталяції, флеш-моби, інформаційно-виховні години та святкові концерти.

Бібліотекар с. Корналовичі Ганна Гнатишак презентувала читачам тематичну викладку “Кольори, що дають надію”. А також нею була оформлена ювілейна виставка-інсталяція “День народження Держави”.

“Всім серцем любіть Україну свою!” Саме під таким гаслом з нагоди 30-ї річниці Незалежності України організували  свято директор Народного дому Оксана Футала та бібліотекар Олександра Калакун у селі Містковичі.

А у бібліотеці м. Новий Калинів бібліотекарі Марія Ілик та Любов Кузнєцова розгорнули книжкову виставку ,,Незалежність: визволення, воля, відродження”.

Бібліотекар с. Ковиничі Любов Гудзій презентувала виставку-інсталяцію під назвою “Ти долі кращої достойна, Україно”.

У Народному Домі с. Ковиничі відбувся святковий концерт “Ми дітвора твоя – Україно!” під керівництвом директора Олега Строгуша і бібліотекара Любові Гудзій.

Оксана Репак, бібліотекар с. Пиняни, оформила книжкову виставку Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну..., а у бібліотеці с. Бабина Лідією Пікуш було оформлено виставку-презентацію: Україна – це ми.

У с. Бабина біля фігури Матері Божої під керівництвом художнього керівника Андрія Мінкевича відбувся святковий концерт “Ти у серці моїм –Україно!”.

А у бібліотеці с. Корничі оформлено книжкову виставку Любіть Україну, у сні й наяву, вишневу свою Україну…”.

Під керівництвом бібліотекара Марії Волошин у с. Зарайське відбувся святковий захід “Люблю тебе моя країна”.

А у с. Мала Білина було проведено свято Моя Україна – вічна й свята.

Біля символічної могили Січових Стрільців у с. Лука відбувся святковий концерт “Моя Україна – вічна і свята”.

В с. Майнич біля  символічної могили Січових Стрільців працівниками культури  було організовано свято Щоб у серці жила Україна.

У с. Велика Озимина відбулося урочисте віче Хай квітне щаслива моя Україна. Захід підготували директор Народного дому Леся Яворська і бібліотекар Оксана Городиська.

Галина Турок, директор Народного дому с. Кружики, провела святкове дійство З Днем народження Україно моя!.

А директор Народного дому с. Калинів Галина Гудзій організувала святковий концерт Ми діти твої Україно.

Любіть Україну! Під таким гаслом відбувся захід у с. Великій Білині.

Жителі с. Бірчиці мали змогу почути слова привітання з Днем Незалежності України через систему оповіщення на будівлі Народного дому, а згодом директором Народного дому Мазник Тетяною було організовано для них свято під назвою Україна – це ми!”.

Софія Богуцька провела  в Народному домі с. Гординя  святковий захід під назвою З Україною в серці!”.

Відзначили свято Незалежності і у с. Береги. У приміщенні Народного дому відбувся святковий концерт.

Директор Народного дому с. Мала Озимина Марія Мендак порадувала односельчан святковою програмою до 30-річчя Дня Незалежності України під назвою Україна – це ми!.

В селі Пиняни відбувся святковий концерт Ти у серці моїм, Україно, а також виставка дитячих малюнків Українаце ми. В заході взяли участь колективи: хор Осанна, новостворений дитячий хор Промінчики, вокальна група Жайвір та танцювальний колектив Ексклюзив, (керівник Уляна Мінкевич) провела та підготувала захід директор Народного дому Наталя Пундяк.

А у селі Залужани відбувся молебень та святкове дійство Щоб у серці жила Україна.

Нехай же лине пісня солов’їна

Як дар душі, як хвиля вогнева.

Бо то співає вільна Україна,

Для тебе, мій народ, вона співа.

NOVOKALYNIVSKA TH Z NAHODY SVIaTKUVANNIa 30-Yi RIChNYTsI DNIa NEZALEZhNOSTI UKRAINY