В НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЬ ЗАХОДИ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 25.08.2021 20:23

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України у закладах культури Новокалинівської територіальної громади було проведено святкові заходи та урочистості.

Бібліотекарем с. Містковичі Олександра Калакун була презентована виставка  У нашому прапорі – вся душа народу, а директор Народного дому с. Містковичі Оксана Футала організувала конкурс малюнків З Україною в серці.

В Народному домі с. Бірчиці з нагоди цього свята проведено флеш-моб під назвою “Мій прапор – моя гордість!” під керівництвом директора Тетяни Мазник.

Працівники культури с. Береги організували флеш-моб Розфарбуймо Україну в синьо-жовтий колір.

А у с. Залужани директор Народного дому Петро Лучківський взяв участь у акції-інсталяції до Дня Державного прапора України Всюди у селі прапор майорить. Під час якої встановлено прапори центральною вулицею села, а також виготовлено і встановлено нові кріплення для прапорів на Народному домі.

У с. Мала Білина директором Народного дому було організовано флеш-моб “Україна – це ти, Україна – це я!

Державний прапор України –

Це стяг із двох подовжніх смуг.

Він символ вільної людини,

У ньому український дух!

У синім – небо Батьківщини,

Його безкрайність і блакить,

І вище нього, Україно,

Хай пісня нації летить!

У жовтім кольорі – колосся,

Багатство нашої землі.

Щоб у достатку всім жилося,

І в люднім місті, і в селі.

Нехай він нас завжди єднає,

Його із гордістю несуть.

А світ, побачивши, впізнає:

Під стягом Українці йдуть!

V NOVOKALYNIVSKII TH VIDBULYS ZAKhODY Z NAHODY SVIaTKUVANNIa DNIa PRAPORA UKRAINY