A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ПРИВІТАННЯ НОВОКАЛИНІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З 30-РІЧЧЯМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2021 00:13
Кількість переглядів: 850

Шановні жителі Новокалинівської територіальної громади! Щиро вітаю Вас із 30-річчям Незалежності України! І за ці роки всі ми пройшли чималий, часом тернистий, шлях: з досягненнями і поразками, з успіхами і помилками, але він непохитно веде до укріплення нашої могутності і незалежності. День Незалежності – це свято єдності, гордості та великої відповідальності за майбутнє, вибороте найкращими синами українського народу. Здобувши незалежність, ми заявили про себе як про велику націю, варту зайняти гідне місце у світовій спільноті. Ми горді тим, що ми українці. Ми любимо свою мову, свою культуру, традиції, які будемо передавати своїм нащадкам.

Маючи на території громади військову частину, усвідомлюємо рівень відповідальності перед українським народом. Наші авіатори нині обстоюють мир на сході України. І за це їм та усім захисникам хвала і слава. Усі ми є єдиними у прагненні сонячних днів та ранків, добра, відчуття самодостатності і можливості себе реалізувати. Хай це кожному вдається, а головне – не біймося йти вперед, пізнавати нове і робити нашу державу кращою.

Тож щиро вітаю всіх жителів громади із такими важливим для нашої країни святами – 30-річчям Незалежності України. Бажаю всім нам миру в країні і в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах, а найголовніше  –  єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання України!

Щастя, добра, миру, щедрої долі та віри в себе й в Україну! 

Бо з  нами Бог і з нами Україна.

Зі святом Вас!

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою

очільник Новокалинівської міської ради Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa NOVOKALYNIVSKOHO MISKOHO HOLOVY BOHDANA YuZVIaKA Z 30-RIChChIaM NEZALEZhNOSTI UKRAINY


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора