В НОВОМУ КАЛИНОВІ УРОЧИСТО ПІДНЯЛИ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2021 12:14

Ми пишаємося тобою, Україно! Державному стягу гордо майоріти! 23 серпня 2021 року працівники Новокалинівської міської ради разом з військовослужбовцями військової частини А3913 урочисто підняли Державний Прапор України на площі перед адмінбудинком міської ради. Право внести та підняти Державний прапор було надано військовослужбовцям нашої частини, а а саме: лейтенантам Василю Бураку, Володимиру Запорожцю, Василю Скальському, Тарасу Іванчуку, курсантам Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Сергію Євстрату та Дмитру Федірку. Керував прапороносною групою лейтенант військової частини Василь Делінкевич.

Під час підняття синьо-жовтого знамена прозвучав Державний Гімн України. Начальник почесної варти подав команду: Шикуйсь! Струнко!. Державний Прапор України підняли.

До спільної молитви присутніх запросив настоятель храму Преображення Господнього УГКЦ м. Новий Калинів та храму святого Архистратига Михаїла УГКЦ с. Калинів о. Тарас Яворський. Зичу Вам міцного здоров’я, щедрої долі, затишку в родинах, довгоочікуваного миру, благополуччя, щастя кожній родині!, – сказав о. Тарас.

Секретар міської ради Ярослава Каркач привітала із святом та побажала усім мирного неба, спокою, злагоди, міцного здоров’я, родинного затишку, Божого благословення, щастя та благополуччя.

Директор Народного дому міста Новий Калинів виконав пісню “Ти жива Україно”.

Захід підготували працівники відділу культури Новокалинівської міської ради під керівництвом Ганни Беци, яка була ведучою заходу.

V NOVOMU KALYNOVI UROChYSTO PIDNIaLY DERZhAVNYI PRAPOR UKRAINY