ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ МІЖ ФУТБОЛЬНИМИ КОМАНДАМИ ВЕТЕРАНІВ

Дата: 23.08.2021 00:51

22 серпня 2021 року в с. Гординя відбувся футбольний матч, присвячений 30-й річниці Незалежності України, за участі ветеранів футболу з с. Гординя, смт. Дубляни Новокалинівської територіальної громади та с. Вільшаник Ралівської територіальної громади.

Привітав учасників міський голова Богдан Юзвяк. У своєму вітальному виступі він побажав футболістам перемоги. Матч відбувся у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Незважаючи на азарт гравців всіх команд, на футбольному полі панувала дружня позитивна атмосфера. Команди з повагою відносились одна до одної. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри.

Очільник Новокалинівської територіальної громади Богдан Юзвяк провів церемонію нагородження та подякував всім учасника за участь. Вітаю усіх з Днем Прапора України та 30-ю річницею Незалежності України. Бажаю Вам, Вашим рідним та кожному жителю нашої територіальної громади миру в країні і в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах, а найголовніше  –  єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання України!”, – побажав Богдан Юзвяк.

В футбольному матчі ветеранів перемогу отримала команда с. Гординя, ІІ місце виборола команда смт.Дубляни, а третє місце посіла команда с. Вільшаник.

FUTBOL VETERANIV V NOVOKALYNIVSKII TH