ХРАМОВЕ СВЯТО НА ПАРАФІЇ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО У МІСТІ НОВИЙ КАЛИНІВ

Дата: 19.08.2021 22:39

“Преобразився Ти на горі, Христе Боже,
показавши ученикам Твоїм славу Твою, скільки їм можна було.
Нехай засяє і нам грішним світло Твоє присносущне.
Молитвами Богородиці, Світлодавче, слава Тобі”.

19.08.2021 року парафіяни храму Преображення Господнього УГКЦ м. Новий Калинів відзначили храмове свято. Святкову Літургію очолив декан Дублянського деканату о. Григорій Жук. Йому співслужили священики: о. Ярослав Буньо (настоятель парафій с. Велика Білина та с. Лука) та о. Тарас Яворський (настоятель парафії м. Новий Калинів). Звертаючись до вірних, декан о. Григорій Жук привітав усіх присутніх із величним дванадцятим святом – Преображенням Господнім. У проповіді до присутніх декан Дублянського деканату о. Григорій Жук привів приклад з прочитаного Євангелія та закликав до переосмислення свого гріховного життя та оновлення через покаяння для отримання вічних благ. Настоятель храму отець Тарас Яворський подякував парафіянам за підтримку у будівництві святині та за всю роботу, яку вони жертвують для процвітання парафії.

Розділити радість храмового свята та спільно помолитися з парафіянами приєднався і міський голова Богдан Юзвяк.

Після закінчення Літургії відбувся чин освячення води. Отець Тарас Яворський здійснив мирування вірян. На подвірї Храму відбулося мале освячення води та цьогорічних дарів природи: яблук, винограду, груш, які вірні принесли до Храму в святково прибраних кошиках. Із Божим благословенням, яке уділив парафіянам декан Дублянського деканату о. Григорій Жук, новокалинівчани понесли освячені плоди до своїх осель.

Велика духовна радість наповнила серця усіх вірних!

KhRAMOVE SVIaTO NA PARAFII PREOBRAZhENNIa HOSODNOHO U MISTI NOVYI KALYNIV