ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ МІСТА НОВИЙ КАЛИНІВ ТА СЕЛА КОВИНИЧІ

Дата: 19.08.2021 08:45

Всечесні Отче Тарасе та Отче Романе, дорогі парафіяни міста Новий Калинів та села Ковиничі Новокалинівської територіальної громади! Щиро вітаю Вас із храмовим празником – з святом Преображення Господнього – з Великим Спасом! Це велике християнське свято, присвячене події явлення Божественної величі та слави Ісуса Христа на горі Фавор.

Ця велична подія нагадує нам, що кожен християнин має прагнути до власного преображення, осяяння світлом подібно до Христа, адже людина створена за образом і подобою Божою. Також в Україні це свято Великого Спаса – свято земних благодатних плодів та  хліба, свято нового урожаю!

Тож щиро бажаю Вам та Вашим родинам добра та достатку, щастя, радісних усмішок, міцного здоров’я, миру та процвітання, щоб на Вашому столі завжди був хліб та щедрі плоди!

Нехай це свято принесе світло до Ваших родин, затишок та Господню благодать і наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові.

Хай Всемилостивий Господь дарує мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх нас на добрі справи на благо та добробут наших родин, громади та усієї України!

З повагою очільник Новокалинівської міської ради Богдан ЮЗВЯК

Vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z khramovym praznykom parafiialnii UHKTs m. Novyi Kalyniv