ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНІЙ ГРОМАДІ СЕЛА ВЕЛИКА БІЛИНА

Дата: 09.08.2021 00:25

Преосвященніший Владико Геронтію! Дорогі парафіяни села Велика Білина! Щиро вітаю Вас із Храмовим празником Святого Великомученика і Цілителя ПантелеймонаЦей Святий Великомученик усе своє життя допомагав хворим, обтяженим і убогим, безкоштовно зцілюючи їх іменем Ісуса Христа. За це він був підданий жорстоким тортурам та мученицькій смерті. Нехай життя та вчинки Святого Пантелеймона будуть для Вас прикладом твердої віри та дороговказом у Вашому житті, а молитва до цього Великомученика зцілює всі недуги.

В цей світлий день бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, стійкості в служінні Церкві Христовій. Нехай примножується в серці і житті вашому світло Божественного вчення Христового. Вашими щирими молитвами і чесними трудами хай процвітають поміж Вами братерство і любов, добрі діла, праведність і святість!

Хай Всемилостивий Господь береже Вас і Ваші родини, дарує мир і спокій на нашій рідній землі, а Пресвята Богородиця тримає  Вас у Своїй святій опіці на многії і благії літа!

Божого Вам благословення!

Зі святом!

очільник Новокалинівської міської ради Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa BOHDANA YuZVIaKA Z KhRAMOVYM PRAZNYKOM PANTELEIMONA PARAFIIaLNII HROMADI VELYKA BILYNA