A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІДДІЛ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА ЕКОЛОГІЇ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОПЕРЕДЖАЄ

Дата: 02.08.2021 17:54
Кількість переглядів: 1509

Відділ земельних ресурсів та екології Новокалинівської міської ради попереджає всіх землевласників та землекористувачів щодо необхідності використання ними земельних ділянок у відповідності до цільового призначення і дотримання вимог законодавства України про охорону довкілля, а також інших обов’язків, встановлених законом.

Біля індивідуальних житлових будинків покіс мають здійснювати мешканці будинків. Згідно Правил благоустрою та санітарного стану власники садиб зобов’язані скосити бур’яни на ділянці 5 метрів від огорожі по периметру будинку. Якщо перед будинком є бордюр, то до бордюрного каменю. Земельні ділянки, які надані для ведення особистого селянського господарства та не використовуються за цільовим призначенням потрібно привести у належний стан (покосити буряни).

З 10 серпня 2021 року старостами та землевпорядниками Новокалинівської міської ради буде здійснено перевірки щодо дотримання мешканцями цих вимог. На землевласників та землекористувачів буде складено протоколи про адміністративні правопорушення та передано дані на розгляд адмінкомісії для накладання штрафу у розмірі не менше 1360 гривень.

VIDDIL PRYRODNYKh RESURSIV TA EKOLOHII NOVOKALYNIVSKOI MISKOI RADY POPEREDZhAIe


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора