A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

У СТАРОМУ САМБОРІ ВІДБУВСЯ ПІВФІНАЛЬНИЙ МАТЧ КУБКА З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Дата: 27.07.2021 12:07
Кількість переглядів: 911

24.07.2021 року відбувся півфінальний матч кубка з футболу серед збірних команд територіальних громад Самбірського району, який присвячений 30-й річниці Незалежності України.

Відповідно до результату жеребкування Новокалинівська територіальна громада зустрічалася з Стрілківською територіальною громадою. Гра відбувалася на стадіоні у м. Старий Самбір. Матч дійсно видався кубковим,  з безкомпромісною боротьбою, інтригою, нереалізованим 11-метровим ударом та п’ятьма забитими мячами. Команди провели зовсім різні два тайми, коли у першому, після нереалізованого пенальті командою Стрілківської ТГ ініціативою заволоділи наші хлопці, які вели в рахунку 1:0, при цьому не реалізувавши велику кількість гольових моментів. Проте у другому таймі ситуація кардинально змінилася, вже домінували наші суперники, які довели ігру до впевненої перемоги з рахунком 4:1. Отож, згідно регламенту турніру Новокалинівська ТГ побориться за кубок Асоціації футболу Самбірського району з командою Турківської ТГ, поєдинок запланований на 24 серпня у м. Добромилі.