З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, НОВИЙ КАЛИНІВ!!!

Дата: 25.07.2021 02:01

Шановні новокалинівчани! Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста! Цими днями наше чарівне та молоде місто Новий Калинів відзначає 16 років. День народження рідного міста об’єднує усіх нас, незалежно від віку та професії. У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Цього дня  наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стає нашою затишною домівкою.

Новий Калинів може пишатися тим, що в ньому народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя. Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду.

Висловлюю слова великої вдячності усім за любов та вірність рідному місту!

Дякую кожному з Вас, шановні, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  міста, покращення добробуту його жителів.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити його заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Ми звикли відзначати це свято з концертами, розвагами, атракціонами і масовими гуляннями, але, на жаль, карантин, спричинений коронавірусом, вніс свої корективи. Впевнений, що лише згуртовано, лише разом виконаємо все задумане, всі тимчасові негаразди подолаємо та досягнемо всіх мрій!

Від усієї душі бажаю нашому місту динамічного розвитку і процвітання.

А усім мешканцям – міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі і Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, НАШ НОВИЙ КАЛИНІВ!!!

Новокалинівський міський голова Богдан ЮЗВЯК

Vitannia Bohdana Yuzviaka z dnem mista Novyi Kalyniv