A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНІЙ ГРОМАДІ СМТ. ДУБЛЯНИ

Дата: 24.07.2021 01:13
Кількість переглядів: 847

Всечесний Отче Михайле! Шановні парафіяни УПЦ смт. Дубляни! Щиро вітаю Вас із Храмовим Святом Святої Рівноапостольної Великої Княгині Ольги! Велику київську княгиню називаємо рівноапостольною, бо вона трудами подібна до самих Христових апостолів. Ольга не лише сама прийняла Християнство, а й принесла благу звістку про Спасителя на наші, тоді ще язичницькі землі. Вона зводила перші храми і проповідувала християнське вчення. Саме вона навернула у віру багатьох людей на Русі, виховала у християнських цінностях онука – князя Володимира, який ставши правителем охрестив всю державу.

В цей світлий день щиро бажаю всім Вам міцного здоров’я, любові, добра, мудрості, родинного тепла, та добробуту в ваших оселях.

 Нехай це свято принесе світло до Ваших родин, затишок та Господню благодать, а приклад Рівноапостольної княгині Ольги своїми справами і всім життям надихає Вас на добрі діла гідні справжнього християнина.

Хай Всемилостивий Господь дарує мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів на благо та добробут наших родин, громади та усієї України!

Божого Вам благословення!

Зі святом!

З повагою

очільник Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa BOHDANA YuZVIaKA Z KhRAMOVYM PRAZNYKOM DUBLIaNY


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора