ПЕРША СПОВІДЬ ТА УРОЧИСТЕ ПЕРШЕ ПРИЧАСТЯ НА ПАРАФІЇ КОСМИ І ДЕМ’ЯНА УГКЦ с. ПИНЯНИ

Дата: 15.07.2021 20:15

Перше причастя – надзвичайне свято в житті кожної дитини та її батьків. Вся родина, у якій росте майбутній маленький християнин чи християнка, готується до цієї хвилюючої події та чекає на неї із нетерпінням. Маленькі пинянці-третьокласники 4 липня звеселили своєю красою парафію.

Дівчата, одягнені в білі платтячка, а хлопчики – у білі вишиванки, як маленькі ангелята. Їхні безневинні сердечка трепетно стукали в грудях, бо вперше вони присягнули на вірність Ісусу, Матері Божій, нашій Церкві. Маленькі причасники зі своїми хресними батьками, за руки взявшись ішли до святого храму. А супроводжували їх рідненькі батьки, бабусі, дідусі, братчики і сестрички. На порозі храму дітей зустрів настоятель церкви Косми і Дам‘яна Отець Іван КУЦИК, який довгий час навчав їх Божого слова. Святу Літургію співав молодіжний хор Народного дому Осанна. Служба пройшла надзвичайно щиро та урочисто. Діти з великою відповідальністю підійшли до причастя, а опісля відбувся маленький концерт, де вони декламували вірші та співали пісень про любов до Бога. А підготувала цей захід директор Народного дому с. Пиняни Наталія ПУНДЯК.

PERShE PRYChASTIa NA PARAFII KOSMY I DEMIaNA UHKTs SELA PYNIaNY