A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ СЕЛА МАЛА БІЛИНА ТА СЕЛА МІСТКОВИЧІ

Дата: 12.06.2022 00:16
Кількість переглядів: 996

Всечесні Отці, дорогі парафіяни села Мала Білина та села Містковичі! Сердечно вітаю Вас з храмовим празником Святом Пресвятої Трійці та Днем Зіслання Святого Духа.

Це свято символізує торжество віри і духовної сили, перемогу правди та любові, славу Творця життя і величної природи, народження Церкви, початок нового часу, коли Дух Святий зійшов на Апостолів і благословив їх нести в світ силу Христової віри та істини.

 Згідно вікових традицій нашого народу в ці дні українці прикрашають свої домівки зеленню, яка символізує оновлення світу та життєдайну силу Святого Духа, що вселяє в нас надію на краще майбутнє, примножує прагнення жити в мирі та творити добро.

Щиро бажаю Вам зустріти цей величний і радісний день зі світлими помислами та добрими справами, з вірою у подолані всіх труднощів.

Цієї світлої днини нехай  разом з зеленими галузками у ваші домівки увійдуть мир, злагода та Божа благодать.

Нехай Свята Трійця оберігає Вас, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному здоров’я, сімейний затишок та добробут, а Дух Святий додає сили і натхнення для нових звершень на благо рідної громади та усієї України!

З повагою очільник Новокалинівської міської ради Богдан ЮЗВЯК

  ТРІЙЦЯ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора