ВІТАННЯ Т.В.О. ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ НОВОКАЛИНІВСЬКОГО МЦПМСД АНДРІЯ КОЗИЧА З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 19.06.2021 00:52

Шановні колеги! Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем медичного працівника! В переддень професійного свята прийміть найтепліші слова вдячності за те, що не шкодуючи зусиль і часу, приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини, – її життя.

Нехай усі Ваші благородні справи повертаються до Вас сторицею, а кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Нових високих професійних досягнень, невичерпної творчої наснаги й успіхів у всіх починаннях. Міцного здоров’я, щастя, достатку, сімейного затишку Вам та Вашим рідним!

З професійним святом Вас!

З повагою т.в.о. головного лікаря Новокалинівського МЦПМСД Андрій Козич