ПРИЄМНА НОВИНА ДЛЯ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ БАБИНСЬКОГО ЗЗСО – РЕЗУЛЬТАТ КОНКУРСУ ГРАНТІВ “ЕНЕРГІЯ РОЗВИТКУ”!

Дата: 01.06.2021 23:16

Проєкт Новокалинівської міської ради “Сучасний комп’ютерний клас – запорука якісної  освіти” став одним з переможців у конкурсі грантів "Енергія розвитку", який проводився за підтримки Група Нафтогаз.

Наша громада увійшла до числа 50 переможців з 11 областей України, на території яких АТ Укргазвидобування (Нафтогаз Розвідка та Видобування) здійснює виробничу діяльність.

Отримано призовий сертифікат на суму 100 000,00 грн.  Сучасний комп’ютерний клас дасть можливість творчо працювати та реалізовувати учням свої ідеї в школі, в тісній взаємодії з вчителем та учнями-однодумцями. Вивчення комп'ютерних наук сприятиме розвитку у дітей логічного і критичного мислення. Учні навчатимуться планувати свої дії, що в подальшому допоможе їм краще навчатися та розвиватися у школі. Це також виведе на новий рівень освітній процес педагогічного колективу Бабинського ЗЗСО. Загальна вартість проєкту – 205 802,40 грн.: 100 000,00 грн. - грантові кошти та 105 802,40 грн. – кошти місцевого бюджету.

01 червня в ГПУ “Львівгазвидобування”  на офіційному врученні сертифікатів на суму 100 000 грн. та диплому про перемогу у конкурсі в ГПУ “Львівгазвидобування” представниками від Новокалинівської міської ради були очільник громади Богдан Юзвяк та секретар міської ради Ярослава Каркач.

Новокалинівська міська рада висловлює подяку Група Нафтогаз та команді конкурсу “Енергія Розвитку” за отриману можливість втілити мрію в реальність.

Вітаємо громаду села Бабина!!!

PRYIeMNA NOVYNA DLIa UChNIV TA VChYTELIV BABYNSKOHO ZZSO – REZULTAT KONKURSU HRANTIV “ENERHIIa ROZVYTKU”!