A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ У НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ СТАЛИ ЩЕ ДОСТУПНІШИМИ

Дата: 31.05.2021 21:22
Кількість переглядів: 1787

Нещодавно запрацював кабінет ультразвукової діагностики (УЗД) в Амбулаторії ЗПСМ м. Новий Калинів.  На даному етапі розвитку медицини, УЗД – це найбезпечніший і один з найефективніших методів обстеження людського організму, заснований на здатності органів та тканин по-різному проводити і відбивати звукові хвилі частотою більше 20 кГц (ультразвукові хвилі). Апарат УЗД випромінює ультразвук, а спеціальні датчики сприймають та обробляють відбитий від органів сигнал, показуючи стан внутрішніх органів на екрані. Кабінет обладнано УЗ сканером високого класу  GE LOGIQ F6, який укомплектовано трьома датчиками: лінійним – для дослідження поверневих органів; конвексним – для внутрішніх органів; кавітальним – для досліджень через піхву та пряму кишку. Апарат придбано за кошти міського бюджету. Шлях до запровадження УЗД був досить тривалим: проведення тендерів на закупівлю обладнання, навчання персоналу, отримання ліцензії МОЗ та договору з НСЗУ тощо. Але спільна наполеглива праця медиків та адміністрації територіальної громади дала плідний результат. Тому на сьогоднішній день дорослим мешканцям Новокалинівської ТГ, які мають укладені декларації з сімейними лікарями нашої громади доступні послуги:

  • УЗД органів черевної порожнини (печінки, жовчевого міхура, підшлункової залози);
  • УЗД нирок та сечового міхура;
  • УЗД щитоподібної залози;
  • УЗД органів малого тазу ( матки та придатків)
  • УЗД молочних залоз,
  • УЗД передміхурової залози
  • Фолікулометрія

Згодом спектр досліджень буде розширено.

Обов’язковою умовою для проведення дослідження є наявність діючої декларації з сімейним лікарем Новокалинівської територіальної громади та електронне скерування від сімейного лікаря чи вузького спеціаліста.

Важливо пам’ятати, що УЗД є додатковим методом діагностики і результати обстеження НЕ є клінічним діагнозом, а потребують обов’язкової консультації лікуючого лікаря.

Дослідження здійснює команда медичних працівників у складі лікаря УЗД Андрія Загорука та сестри медичної Ярини Стефаняк.

Прийом проводиться - понеділок, середа, пятниця з 09.00 год. до 15.00 год.

Andrii Zahoruiko UZD AZPSM Novyi Kalyniv« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора