A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ З ДНЕМ МАТЕРІ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА

Дата: 08.05.2021 23:50
Кількість переглядів: 760

Дорогі наші Матусі! Прийміть найсердечніше вітання з прекрасним святом – Днем Матері! Мама – це ще й ангел-хранитель, завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем. Мама... Це – найдорожча і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Де б не були і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і що б з нами не трапилося ми знаємо, що материнське серце все відчуває – про все знає. Я впевнений, що мама завжди поспішить нам на поміч, незважаючи на те, скільки нам років. Немає в цілому світі святішої і кращої професії, ніж материнство. Ви більше, ніж будь-хто, радієте успіхам дітей, розумієте, підтримуєте їх і з глибоким болем переживаєте невдачі.

Материнство – дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім’ї, роду і народу. Саме уроки матері є головними дороговказами на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами нашої держави.

Велика вдячність матерям, які народили та виховали справжніх і вірних синів своєї Батьківщини – Героїв України, багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Турбота про Вас має стати нашим обов’язком та справою честі.

Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Низький уклін і щира подяка Вам, наші матері, за  ласку, недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за Ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Спасибі Вам за підтримку, турботу та розуміння.

Не забудьте сьогодні відвідати Матусю! Бо поки живі наші батьки, ми залишаємося дітьми!

Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини!

Миру і злагоди у Ваші оселі!

З великою шаною і безмежною вдячністю!

Очільник Новокалинівської територіальної громади Богдан Юзвяк

VITANNIa Z DNEM MATERI MISKOHO HOLOVY BOHDANA YuZVIaKA


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора