НОВОКАЛИНІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА – БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР З ВОЛЕЙБОЛУ!!!

Дата: 08.05.2021 23:09

Приємна новина для шанувальників волейболу нашої територіальної громади! Новокалинівська територіальна громада знову в призерах обласних змагань, на цей раз з волейболу. Сьогодні у м. Самбір в фінальній частині турніру, у напруженій боротьбі з волейболістами із Самбірської територіальної громади, наші хлопці поступилися з рахунком 2:1, але перемогли спортсменів із Бісковивької територіальної громади 2:0. У підсумку 3 призове місце. Це непоганий результа, оскільки у змаганнях брало участь 10 збірних команд територіальних громад.

Гордимося нашими хлопцями. І дякуємо за їхню жертовність. Готуємось до наступних турнірів. Разом дієвіше!

З місця події – заступник Новокалинівського міського голови з економічних питань Олег Домчак.

NOVOKALYNIVSKA TERYTORIALNA HROMADA – BRONZOVYI PRYZER Z VOLEIBOLU