ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2021 10:48

Дорогі ветерани і мешканці нашої громади! Прийміть сердечні вітання до Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років! Цей день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих людських доль, нездійсненних мрій і задумів. Наш земний уклін усім, хто воював на фронтах тієї війни, переніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Нажаль,  у теперішній  час,  знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни та боротися за щасливе майбутнє наших дітей. Подвиг воїнів Перемоги гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну на її східних кордонах, нерідко ціною власного життя. Низько вклоняємося ветеранам, захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи її народу. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся і бореться за Вільну та Соборну Україну.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди, здоров’я всім, родинного тепла і довгих років життя!

Вічна пам'ять загиблим!
Низький уклін живим!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою Богдан Юзвяк

голова Новокалинівської територіальної громади

Zvernennia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka Nyzkyi uklin vam, veterany! Novyi Kalyniv 08.05.2021