САМБІРСЬКИЙ РВ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 06.05.2021 15:10

Шановні мешканці Новокалинівської територіальної громади! Згідно Правил пожежної безпеки в Україні затверджених Наказом Міністерства внутрішніх справ України 30 грудня 2014 року за №1417, встановлюються загальні вимоги з пожежної безпеки до будівель і споруд різного призначення та прилеглих до них територій і є обов’язковими для виконання суб’єктами господарювання та громадянами України. Зокрема пунктами 1.12 та 2.1 розділу ІІІ вищевказаних Правил, передбачається наступне:

- територія навколо населених пунктів, котеджних містечок, дачних і садових товариств, об’єктів, розміщених у лісових масивах, повинна утримуватися так, щоб виключалася можливість перекидання лісових, торфових пожеж на будинки та споруди, а у разі виникнення пожежі на об’єктах – поширення вогню на лісові масиви (влаштування захисних протипожежних смуг, прибирання в літній період сухої рослинності, вітролому);

- забороняється залишати без догляду джерела відкритого вогню;

• від лісових масивів до будівель та споруд повинні бути витримані протипожежні розриви (відстані) відповідно до вимог ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень»;
  • усі будинки, приміщення і споруди повинні своєчасно очищатися від горючого сміття та відходів виробництва.
  • тимчасові споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, крім тих, що розміщуються на території ринків, відповідно до затвердженого плану-схеми повинні розміщуватися на відстані не менше 10 м від інших будівель та споруд, крім випадків, коли згідно з будівельними нормами потрібна більша протипожежна відстань або коли їх можна встановлювати біля зовнішніх стін без отворів, які відповідають вимогам будівельних норм до протипожежних стін.

Враховуючи вище наведене Новокалинівська міська рада просить жителів населених пунктів територіальної громади проводити свою діяльність із дотриманням правил пожежної безпеки.

DSNS INFORMUIe