ПРИВІТАННЯ НОВОКАЛИНІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ВЕЛИКОДНЕМ

Дата: 02.05.2021 00:07

Шановні жителі Новокалинівської територіальної громади! З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаю Вас з Воскресінням Христовим! Сьогодні воскреслий Христос проходить крізь зачинені двері в оселю кожного, хто вірить благословляє та огортає своєю Любов’ю наші серця.

Пасха – це споконвіку свято торжества життя, яке святкує перемогу над смертю. Воскресіння Христове є початком загального воскресіння. Віра у Воскресіння Христа всиляє в нас упевненість, що Бог завжди перемагає. Віра у Воскресіння Христа дає нам надію, що й у земному житті добро перемагає зло.

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо наші молитви на добрі справи та світлі помисли.

Від усього серця  бажаю Вам добра і радості, міцного здоров’я,  благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення. Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе Вам лише благі вісті, нехай Ваше серце наповниться радістю, а віра допомагає Вам долати всі життєві труднощі!

Хай мир у серці Вашому панує.
Хай Ангел Божий щастя Вам дарує.
Ісус Христос - здоров'я шле з небес.
Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З найкращими побажаннями

очільник  Новокалинівської територіальної громади  Богдан Юзвяк