A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

У НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВРУЧИЛИ ВЕЛИКОДНІ ПОДАРУНКИ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗАРАЗ ТАК ПОТРЕБУЄ УВАГИ

Дата: 30.04.2021 11:39
Кількість переглядів: 1300

Великдень – найбільш світле християнське свято. Свято перемоги добра над злом, життя на смертю, свято життя. Саме в такі дні серця людей відкриті як ніколи для добрих вчинків. Це свято входить в кожну домівку з Божим благословенням, сповнює віри в краще майбутнє, духовно очищає. За традицією, напередодні Великодніх свят, працівники міської ради передали від міського голови Богдана Юзвяка для одиноких громадян Новокалинівської територіальної громади 186 пасок та продуктових наборів. Вони поспілкувалися з бабусями та дідусями, подарували їм продуктові набори, а головне – приділили літнім людям увагу, якої ті так потребують. Такій увазі були усі раді. “Так приємно зустрічати людей в своїй одинокій оселі, для яких ти важлива”, – зазначила одна із самотніх  жительок громади.  Очільник територіальної громади Богдан Юзвяк зазначив, що у такий світлий день для усіх особливо важливо відчувати любов і підтримку. Великдень – свято, яке, насправді, покликане гуртувати людей навколо добрих справ, щоб кожен мешканець нашої громади відчув опіку та турботу.

Враховуючи скрутне матеріальне становище одиноких людей, ці пасхальні подарунки стали дуже вчасними і доречними. Та найголовніше це те, що ці люди відчули турботу і піклування, почули добрі слово і щирі привітання від, що, безперечно, додало їм святкового настрою.

Великоднім передзвоном цього дня ввійшло душевне тепло і спокій в серце кожного, як тих, хто вітав, так і тих, хто їх отримував.

Podarunky odynokym Novyi Kalyniv« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора