ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАСТОЯТЕЛЮ ПАРАФІЙ СІЛ БІРЧИЦІ ТА НОВІ БІРЧИЦІ ОТЦЮ НАЗАРУ БОРИСУ

Дата: 24.04.2021 22:06

Всечесний отче Назаре! Прийміть мої щирі вітання з нагоди дня Вашого народження у знак великої поваги до Вас, як духовного провідника. Дякую Богові за дар вашого життя, яке Ви присвятили служінню Церкві – вашим вірним на парафії, потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою та потіхою.

Дякую вам за молитву, за віддану і жертовну працю у Винограднику Господньому, за батьківський провід для вірних парафії.

Щиро бажаю Вам радості і миру  у серці, твердості у вірі, ревності у любові, щедрих Божих Благословень.

Нехай Господь опікується усіма вашими справами та починаннями, дарує небесні та земні ласки, опікується вашою сім’єю та родиною, а Пречиста Діва Марія оберігає Вас Своїм Покровом!

Духовної наснаги Вам і міцного здоров’я для подальшої плідної праці у Винограднику Господньому!

Трудіться ще довго на славу Богові та Україні!

З повагою голова Новокалинівської міської ради      Богдан ЮЗВЯК

Vsechesnyi otche Nazare! Vitannia Bohdan Yuzviak