В НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ АМБУЛАТОРІЇ ЗПСМ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ПУНКТ ЩЕПЛЕНЬ ВІД COVID-19

Дата: 14.04.2021 16:49

Сьогодні запрацював тимчасовий пункт щеплень від COVID-19 при амбулаторії ЗПСМ м. Новий Калинів. Працівники пункту пройшли спеціальне навчання, закріпили практичні навички та отримали сертифікати про те, що володіють правилами організації і технікою проведення щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, а також навичками надання невідкладної допомоги в разі розвитку післявакцинальних реакцій/ускладнень. У нашому пункті застосовується вакцина AstraZeneca. Кожного пацієнта перед вакцинацією ретельно оглядає сімейна лікарка Олена Бортник, процедуру щеплення здійснює сестра медична Ярина Стефаняк, слідкує за порядком черги реєстратор медичний Любов Зіневич. Першим отримав щеплення лікар амбулаторії Андрій Загоруйко. У нашіій територіальній громаді діє два пункти щеплень у Новому Калинові та у Дублянах. За сьогоднішній день 14.04.2021 у пункті щеплень при Новокалинівській АЗПСМ виконано 30 щеплень, при Дублянській 10.

Запрошуємо всіх бажаючих вакцинуватись звертатись до свого сімейного лікаря!

Не будьте байдужі до власного здоров'я, вакцинуйтесь!

Працюйте на імунітет, а не аптеку!!!

#вакцинованіЗахищені#здоровимБутимодно#

V NOVOKALYNIVSKII AMBULATORII ZPSM ROZPOChAV ROBOTU  PUNKT ShchEPLENNIa VID COVID-19