ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ – ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ НА 2022 РІК

Дата: 14.04.2021 00:08

Згідно Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11.09.2003 р. ст. 9, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проектів рішень регуляторних актів – рішень Новокалинівської міської ради:

Розробник проектів – фінансовий відділ міської ради та відділ природних ресурсів та екології міської ради.

Основною метою регуляторних актів є  встановлення на території Новокалинівської міської ради місцевих податків у відповідності з останньою редакцією Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11. 09. 2003 р. №1160-IV.

Проекти рішень розміщено на офіційному веб-сайті Новокалинівської міської ради (http://novokalynivska.gromada.org.ua/) в розділі “Регуляторні акти” – “Обговорення проектів”.

Зауваження та пропозиції щодо проектів рішень будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення в письмовій формі до фінансового відділу Новокалинівської міської ради (пл. Авіації,1а, м. Новий Калинів, Самбірський район, Львівська область, 81464, чи електронною адресою: novkalynivrada@ukr.net) для узагальнення та подання на розгляд сесії міської ради.

Новокалинівська міська рада запрошує громадян та суб’єктів господарювання взяти активну участь в обговоренні проектів регуляторних актів щодо встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2022 рік та подати пропозиції і зауваження до проектів рішень.

POVIDOMLENNIa PROEKTIV RIShEN NOVOKALYNIVSKOI MISKOI RADY ShchODO VSTANOVLENNIa PODATKIV TA ZBORIV NA 2022 RIK