НА ТЕРИТОРІЇ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПРОВОДИТЬСЯ ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ “ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ”

Дата: 07.04.2021 19:23

На території Новокалинівської територіальної громади проводиться щорічна всеукраїнська акція "За чисте довкілля". Про це йдеться в рішення виконавчого комітету міської ради "Про проведення щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля" на території Новокалинівської міської ради у 2021 році". Крім весняного місячника благоустрою, який триває з 1 по 30 квітня 2021 року, мешканці будуть залучені до Всеукраїнської акції – "День довкілля", яка відбудеться 17 квітня. Усі роботи з санітарної очистки територій проводити з дотриманням карантинних обмежень.

Чистота сіл і міста, його  вулиць, дворів і будинків передусім залежить від усіх нас. Кожен  може зробити свій посильний внесок у спільну благородну справу, адже підтримувати чистоту довкілля та бережно ставитися до природи – це наше спільне завдання. Всім підприємствам, установам, магазинам та іншим суб’єктам господарювання необхідно прибрати прилеглу до своїх об’єктів територію. Усіх господарів просимо приділяти увагу санітарному стану не тільки в себе в дворі, а й за його межами, не створювати накопичення сміття. Одночасно наголошуємо Вам на необхідності неухильного дотримання санітарно-гігієнічних вимог з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Рішення виконавчого комітету міської ради "Про проведення щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

TERYTORII NOVOKALYNIVSKOI TH PROVODYTSIa ShchORIChNA VSEUKRAINSKA AKTsIIa “ZA ChYSTE DOVKILLIa”