ШАНОВНІ БАТЬКИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТГ, РЯТУВАЛЬНИКИ НАГАДУЮТЬ ПРО БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ!

Дата: 07.04.2021 10:44

Школи Новокалинівської ТГ закриті на карантин, і більшість дітей протягом дня тепер надані самі собі. В цей час дорослим слід задуматися над тим, як їх дитина проводить дозвілля, провести з малечею бесіди, роз'яснивши їм правила безпечної поведінки та поведінки в різних екстремальних ситуаціях, які можуть виникнути з ними під час відсутності дорослих.

Рятувальники радять дорослим: йдучи з дому, приберіть в недоступне для дітей місце сірники і запальнички. Зберігайте в недоступних місцях легкозаймисті рідини - ацетон, бензин, спирт і інше. Поясніть нащадкам, що пустощі з вогнем небезпечні для їх життя. Навчіть дитину правильній поведінці в разі виникнення пожежі

Частіше розповідайте про правила пожежної безпеки, а також про те, як вести себе в разі загоряння або задимлення.

Поясніть дітям, що у разі пожежі, якщо є можливість, необхідно відразу ж вийти з квартири і стукати до сусідів, які можуть викликати по телефону Служби порятунку "101".

Намагайтеся постійно повторювати з дитиною правила безпечної поведінки. Влаштовуйте маленькі іспити, разом розбирайте помилки. Не варто забувати, що найкращим способом навчання дітей завжди є власний приклад. Якщо ви уважні до власної безпеки, то і дитина буде повторювати ті ж дії.

12-та Державна пожежно-рятувальна

частина ГУ ДСУ з НС у Львівській області (м. Самбір)

ShANOVNI BATKY NOVOKALYNIVSKOI TH, RIaTUVALNYKY NAHADUIuT PRO BEZPEKU DITEI PID ChAS KARANTYNU!