A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З НАГОДИ ДНЯ ЧАСТИНИ 12 ОКРЕМОЇ АРМІЙСЬКОЇ АВІАЦІЇ ім. ГЕНЕРАЛА-ХОРУНЖОГО ВІКТОРА ПАВЛЕНКА

Дата: 01.04.2021 10:30
Кількість переглядів: 992

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил України! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня створення 12 окремої армійської авіації ім. генерала-хоружного Віктора Павленка! Ваша частина має славну бойову історію. А завдяки повсякденній самовідданій праці, наполегливості, високій майстерності та професіоналізму особового складу вона стала однією з кращих серед формувань Збройних сил Украхни. Здобутий величезний досвід дає Вам змогу гідно виконувати поставлені завдання, завдяки чому мирні люди мають можливість спокійно жити, працювати та виховувати своїх нащадків. За це Вам глибока шана та повага! Вітаємо і ветеранів військової частини, волонтерів та партнерів, чия допомога не раз стала Вам у поміч. Дякуємо родинам наших захисників за мужність, терпіння, підтримку та вміння чекати у цей нелегкий для всіх час. 

Бажаємо успіхів, мирного неба, добра, злагоди, оптимізму, родинного благополуччя та нових здобутків у виконанні почесних завдань.

З повагою

Очільник Новокалинівської територіальної громади  Богдан ЮЗВЯК

vitannia Bohdana Yuzviaka den chastyny Novyi Kalyniv


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора