Т.В.О. ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ КНП НОВОКАЛИНІВСЬКИЙ МЦПМСД АНДРІЙ КОЗИЧ ЩОДО ЩЕПЛЕННЯ ЖИТЕЛІВ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІД COVID-19

Дата: 19.03.2021 23:22

Шановні жителі Новокалинівського територіальної громади! На жаль, коронавірус не здається! На середину квітня 2021 року передбачається новий пік захворюваності. Вакцинація – найдієвіший, науково підтверджений метод в боротьбі з розповсюдження і запобігання даної хвороби. Незабаром Новокалинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримає за бюджетні кошти партію вакцин від COVID-19. Щоб краще спланувати і організувати процес вакцинації у нашому медичному центрі формується список очікування бажаючих вакцинуватися. Усі щеплення є добровільними і безкоштовними. Коли настане етап вакцинації з Вами зв’яжуться і запропонують обрати конкретну дату та час на щеплення.

Що необхідно зробити бажаючим вакцинуватись:

• повідомити про Ваше бажання свого сімейного лікаря (лікаря, з яким Ви уклали декларацію);
  • для тих хто, на жаль, ще не визначився з своїм сімейним лікарем – звернутись до старости населеного пункту за місцем проживання.

Крім того, передбачено можливість записатись до списку очікування в інші, зручні, способи:

- через портал чи мобільний додаток “Дія”;

- через національний контакт-центр МОЗ (номер тел. 0 800 60 20 19).

Для вакцинації осіб з інвалідністю та інших малобільних груп населення будуть створені виїзні бригади медпрацівників.

Відрадним є той факт, що на сьогодні з числа бажаючих вакцинуватись, є значна кількість людей у віці 80+ років.

Принагідно хочу нагадати 5 простих кроків як захистити себе і рідних:

1. Часто мийте руки.
  2. Носіть маску, практикуйте гігієну дихання.
  3. Підтримуйте соціальне дистанціювання.
  4. Не торкайтесь очей, носа та рота.
  5. Якщо у Вас лихоманка, кашель і утруднене дихання – звертайтесь до свого сімейного лікаря!

Будьмо здорові і бережімо себе.

Памятайте, що найцінніше – це наше з Вами здоровя та здоровя наших рідних і близьких. Будьмо здорові! Шануймося!

Т.в.о. головного лікаря КНП Новокалинівський МЦПМСД Андрій КОЗИЧ

T.V.O. HOLOVNOHO LIKARIa KNP NOVOKALYNIVSKYI MTsPMSD ANDRII KOZYCh ShchODO ShchEPLENNIa ZhYTELIV NOVOKALYNIVSKOI TH COVID-19