Дата: 15.03.2021 15:01

16 березня 2021 року о 11 год. 00 хв. у сесійній залі Самбірської районної ради за адресою: м. Самбір, вул. Мазепи,8 працівниками Самбірського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області відбудеться семінар-нарада з головами територіальних громад, їх заступниками, відповідальними особами за ЦЗ, а також зі старостами старостинських округів, представниками ДП “Самбірський лісгосп”, ОКС ЛГП “Галсільліс”, Самбірського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки та Самбірської експлуатаційної дільниці басейного управління водних ресурсів річок Західного Бугу і Сяну з питань організації заходів цивільного захисту і завдань органів місцевого самоврядування щодо цього.

Самбірський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області

Sambirskyi RV HU DSNS Ukrainy u Lvivskii oblasti