ЛІТЕРАТУРНА ГОДИНА "ВШАНУЙМО ПАМ'ЯТЬ КОБЗАРЯ"

Дата: 14.03.2021 16:55

Тарас Григорович Шевченко – видатний український поет, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Життя і творчість Кобзаря є для нас своєрідним моральним кодексом, твори Шевченка роблять людей кращими, ласкавішими, доброзичливішими. Без таких людей давним-давно зачерствіло б людське серце.

Тарас Шевченко, вічний Кобзар, що торкається струн кожного українця. Його вірші знайомі нам із дитинства, його творчість цінує весь світ. О скільки літ вже промайнуло, від того часу, як від нас пішов у вічність у минуле великий геній – наш Тарас! Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу.

В Народному домі с. Кружики 13 березня було проведено літературну годину "Вшануймо пам'ять Кобзаря" підготувала та провела директор Народного дому Галина Турок.

LITERATURNA HODYNA VShANUIMO PAMIaT KOBZARIa Novokalynivska TH Kruzhyky