ПОЕЗІЯ ШЕВЧЕНКА – ТО МУЗИКА НАРОДНОЇ ДУШІ

Дата: 11.03.2021 21:23

Тарас Шевченко, вічний Кобзар, що торкається струн кожного українця. Його вірші знайомі нам з дитинства, його творчість цінує весь світ. В історії назавжди залишаються імена, які пам’ятає і шанує людство. Щороку у перші березневі дні ми згадуємо великого сина укранського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Свій могутній талант він присвятив служінню простим людям. “Історія мого життя, – писав поет, – становить частину історії моєї Батьківщини”. Життя і творчість Кобзаря є для нас своєрідним моральним кодексом, твори Шевченка роблять людей кращими, ласкавішими, доброзичливішими. Без таких людей давним-давно зачерствіло б людське серце. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

09.03.2021 року в Народному домі с. Мала Білина Новокалинівської територіальної громади директор Народного дому Олена Струбицька та бібліотекар Галина Мороз провели поєтичну мозаїку “Поезія Шевченка – то музика народної душі”. В бібліотеці села Мала Білина оформлена книжкова викладка Співець народної долі. У заході взяли участь діти з с. Мала Білина. Вони чудово декламували вірші Т.Г.Шевченка та співали пісні. Присутні на Шевченківському святі не просто вшанували пам’ять поета, але й відчули, як через його твори проходить любов до України, народу, рідної мови. Тарас Григорович Шевченко – це вічний вогонь, який ніколи не згасне у серці народу. Його творчість – це святиня, якою дорожать і пишаються нащадки.

Mala Bilyna Novokalynivskoi TH poetychna mozaika “Poeziia Shevchenka – to muzyka narodnoi dushi”