ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕКАНА ДУБЛЯНСЬКОГО ДЕКАНАТУ О. ГРИГОРІЯ ЖУКА

Дата: 11.03.2021 00:25

Всечесний отче Григорію! Прийміть щирі вітання з Днем Вашого народження у знак великої поваги до Вас як духовного провідника, взірця сподвижницької праці в ім'я служіння Богові. Господь благословив Вас на нелегку працю у винограднику  Христовому, щоб нести Божу науку своєму народові. Будьте щасливі Ви і Ваша родина, хай благодать Господня осяває всі Ваші задуми і плани.
Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, радості і миру  у серці, твердості у вірі, ревності у любові, щедрих Божих Благословень та опіки Божої Матері!

Нехай Господь зішле Вам своє благословення, помагає у ваших задумах і потішає у терпіннях. Духовної наснаги Вам і здоров’я для подальшої плідної праці на духовній ниві, щоб Ви ще багато людських душ привели до Господа Бога і спасіння!

Трудіться ще довго на славу Богові й Україні!

голова Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa Z DNEM NARODZhENNIa DEKANA DUBLIaNSKOHO DEKANATU O. HRYHORIIa ZhUKA