ЛІТЕРАТУРНА ГОДИНА “КРИЛАТЕ СЛОВО КОБЗАРЯ”

Дата: 10.03.2021 23:48

В березні місяці ми вшановуємо пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. Тарас Шевченко – син українського народу. Батько України. Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського руху та відродження. Саме його творчість знайшла відгук у серцях людей з кожної верстви українського суспільства, пробудила національну свідомість і гідність.

З нагоди відзначення дня народження великого українського поета Т.Г.Шевченка в Народному домі с. Калинів Новокалинівської територіальної громади директор Народного дому Галина Гудзій провела літературну годину Крилате слово Кобзаря Учасники продекламували вірші славетного поета, взяли участь у вікторині про життєвий шлях письменника, переглянули книги тематичної полички Світова велич Шевченка.

Тарасе, наш Кобзарю,

всюди Приходиш нині ти як свій

Тебе вітають щиро люди

На всій Україні моїй.