ЛІТЕРАТУРНА ГОДИНА “МИ ЧУЄМО ТЕБЕ КОБЗАРЮ КРІЗЬ СТОЛІТТЯ”

Дата: 09.03.2021 23:26

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, і голос твій нам душі окриля! Востане у новій красі, проживши лихоліття Твоя, Тарасе, звільнена земля… 9 березня 2021 року минає 207 річниця з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка – символу Української держави, видатного українського поета і прозаїка, драматурга, художника, політичного та громадського діяча.

З нагоди цієї події 09 березня 2021 року директором Народного дому с. Майнич Новокалинівської територіальної громади Надією Рибчак та жителями села було організовано літературну годину Ми чуємо тебе Кобзарю крізь століття”. Учасники цього заходу розповідали про нелегкий життєвий і творчий шлях Кобзаря. Розповіді доповнювалися поезіями Шевченка та піснями на його вірші. Про нелегке дитинство Тараса Григоровича Шевченка, його любов до рідного краю, до місця де він народився та виріс розповіла директор Народного дому Надія Рибчак, яка і підготувала даний захід. Проведений захід нікого не залишив байдужим. Кожен відчув себе частинкою великого українського народу, який з такою любов’ю і болем оспівував у своїх творах великий український митець. Минають роки і століття, відходять у небуття покоління людей. Та генії не вмирають, адже доки житиме український народ, доти житиме в народі гнівна й ніжна муза Шевченка, невмируща слава та велич поетичного слова генія, яке пробуджує у серці кожного всерозквітаючу радість від духовного збагачення його творчістю, невимовну гордість за ту неоціненну спадщину, яку залишив нам вірний син українського народу. Тож шануймо і будьмо гідними цього величного надбання!

LITERATURNA HODYNA “MY ChUIeMO TEBE KOBZARIu KRIZ STOLITTIa” Mainych Novokalynivska miska rada 1