A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

В ПЕРШІЙ ОБЛАСНІЙ РЕГІОНАЛЬНІЙ СПАРТАКІАДІ НОВОКАЛИНІВСЬКА ГРОМАДА – НАЙСИЛЬНІША

Дата: 01.03.2021 15:23
Кількість переглядів: 1882

На Львівщині вперше відбулась Регіональна спартакіада серед збірних громад. Усього за медалі змагались 19 збірних команд територіальних громад, які представляли 4 райони Львівщини. Організувала змагання Львівська обласна та Самбірська районна організації фізкультурно-спортивного товариства Колос за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

В обласних змаганнях вісім видів спорту були представлені найсильнішими спортсменами Новокалинівської територіальної громади за сприянням та підтримки міського голови Богдана Юзвяка.

   У загальнокомандному заліку перше місце виборола збірна Новокалинівської територіальної громади. Найкращих визначили та відзначили у перетягуванні канату, волейболі, міні-футболі, рукоборстві, гирьовому спорті, шахах, шашках, настільному тенісі. А саме:

ШАШКИ:

Марія Куцик, Володимир Захарченко.

ШАХИ:

Микола Дуб, Володимир Тимців.

ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТУ:

Андрій Мисак, Ярослав Трухан,

Ігор Дрозд, Андрій Трухан, Володимир Гнатишак.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ:

Олег Малецький.

АРМРЕСЛІНГ:

Роман Мних.

ВОЛЕЙБОЛ:

Михайло Городиський, Ярослав Городиський, Тарас Янкович, Назар Гінько, Володимир Піць, Сергій Матяшовський, Андрій Фуксій, Мар’ян Піць, Іван Гудзіковський.

ФУТБОЛ:

Тарас Драбик, Андрій Дрозд, Назар Міліщук, Андрій Артимович, Андрій Тиновець, Василь Даців, Микола Задорожний, Микола Даців, Олег Гінько.

ТЕНІС:

Ярослав Возняк, Лілія Возняк.

Новокалинівська міська рада висловлює щиру подяку заступнику міського голови з економічних питань Олегу Домчаку за організацію та активну підтримку, допомогу і популяризацію спорту в нашій громаді. Дуже приємно, що в наш нелегкий час  існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця! Адже вболівають за майбутнє громади та мають тверду віру в неї. В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

 Завдяки підтримці бізнесу команди-переможці отримали грошові винагороди на придбання спортивного інвентаря.

Spartakiada Novyi Kalyniv 2021« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора