КНИЖКОВА ВИКЛАДКА “НІ! Я ЖИВА! Я БУДУ ВІЧНО ЖИТИ!”

Дата: 01.03.2021 00:45

В бібліотеці с. Корналовичі Новокалинівської територіальної громади функціонує книжкова  викладка Ні! Я жива! Я буду вічно жити!присвячена 150-річчю від дня народження видатної особистості – жінки, поетеси – Лариси Петрівни Косач (Лесі Українки). Творчість Лесі Українки – нове пафосне слово не тільки в українській, але й у світовій літературі. Життя поетеси – це легендарний подвиг мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки, геніального митця і борця… Леся Українка – ця сильна особистість, приклад сили духу і стійкості. Незважаючи на важку хворобу, вона боролася, творила і не здавалася.

Багатогранний талант письменниці виявився в найрізноманітніших жанрах – ліриці, епосі, драмі, прозі, публіцистиці. Її творчість сповнена глибоких патріотичних почуттів до України.

До тебе, Україно, наша бездольная мати,

Струна моя перша озветься.

І буде струна урочисто і тихо лунати,

І пісня від серця поллється.

Книжкову викладку підготувала бібліотекар Ганна Гнатишак.

“NI! Ya ZhYVA! Ya BUDU VIChNO ZhYTY!”Novokalynivska OTH Kornalovychi