ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ У НАРОДНОМУ ДОМІ СЕЛА ВЕЛИКА БІЛИНА

Дата: 21.02.2021 23:18

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. Мова для кожного народу стає ніби другою природою, що оточує його, живе з ним всюди і завжди. Без неї, як і без сонця, повітря, рослин, людина не може існувати. Тому знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини.

21 лютого 2021 року в Народному домі с. Велика Білина Новокалинівської територіальної громади відбулась виховна година Шануй мову калинову. Директор Народного дому розповіла присутнім про історію виникнення свята. Відзначення Міжнародного дня рідної мови було спрямовано на забезпечення слухачів інформацією про шлях ставлення української мови, прищеплення і розвиток почуттів патріотизму, національної гідності за мову, за тих, хто передав нам у спадок цей неоціненний скарб. Захід підготувала і провела директор Народного дому с. Велика Білина Ганна Огар.

Velyka Bilyna Novokalynivskoi OTH Den ridnoi movy 21.02.2021