ГОДИНА МУЖНОСТІ ПРИСВЯЧЕНА ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ВІДБУЛАСЬ В НАРОДНОМУ ДОМІ СЕЛА ВЕЛИКА БІЛИНА

Дата: 21.02.2021 21:10

В ці дні ми знову і знову згадуємо тих, хто підняв стяг боротьби за нашу свободу під час Революції Гідності. Учасники  заходу з болем і сльозами на очах згадували події Революції Гідності. 20 лютого в Народному домі с. Велика Білина Новокалинівської територіальної громади провелась година мужності до дня Героїв Небесної Сотні "У нашій пам'яті вони назавжди залишились...". Присутні з почуттям гордості вслухалися в кожне слово директора Народного дому, яка у своєму виступі повідомила, що Україна – це територія гідності і свободи, адже тема Майдану – одна з важливих трагічних тем в історії України. Під час заходу присутні повернулися у ті трагічні 2013-2014 рр. Дізнались про реальні події, які відбувалися на Майдані і мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції Гідності та її героїв. Цей біль назавжди залишиться в серцях кожного з нас. Слава Героям Майдану! Слава Героям Небесної Сотні! Слава всім загиблим захисникам України! Слава Україні!

Захід закінчився хвилиною мовчання.

Захід підготувала та провела директор Народного дому с. Велика Білина Ганна Огар.

Velyka Bilyna ovokalynivskoi OTH zakhid do Dnia pamiati Nebesnoi Sotni 20.02.2021