ГОДИНА ПАМ’ЯТІ: “ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ” ВІДБУЛАСЬ В НАРОДНОМУ ДОМІ СЕЛА КОРНАЛОВИЧІ

Дата: 21.02.2021 00:28

20 лютого 2021 року у Народному домі с. Корналовичі Новокалинівської територіальної громади провели годину памяті до Дня Героїв Небесної Сотні: Герої не вмирають. Ніколи не щезне з пам’яті людської подвиг героїв Небесної сотні, а буде жити вічно в наших серцях. В глибокій скорботі було згадано тих, хто загинув за нашу Україну, хто зараз своїм життям виборює на сході її мир і спокій, всіх героїв, що полягли під час Революції Гідності та російської агресії на Донбасі. Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв, а розмірений бій хронометра відчеканить час скорботи, душевного болю і жалю… Цей біль назавжди залишиться в серцях кожного з нас. Слава Героям Майдану! Слава Героям Небесної Сотні! Слава всім загиблим захисникам України! Слава Україні!

Захід підготувала і провела директор Народного дому Світлана Писар.

HODYNA PAMIaTI: “HEROI NE VMYRAIuT” VIDBULAS V NARODNOMU DOMI SELA KORNALOVYChI 20.02.2021