В НАРОДНОМУ ДОМІ СЕЛА БАБИНА ВІДБУЛАСЬ ГОДИНА ПАМ’ЯТІ: “ВОНИ ПОМИРАЛИ, ЩОБ ЖИЛА УКРАЇНА!”

Дата: 20.02.2021 22:20

20 лютого у Народному домі села Бабина Новокалинівської територіальної громади до Дня Героїв Небесної Сотні було проведено годину пам'яті: Вони помирали, щоб жила Україна!. Саме в ці дні, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.

Художній керівник Андрій Мінкевич та бібліотекар Лідія Пікуш підготували відеоматеріали та книжкову тематичну виставку. Присутні згадували як це було коли на очах в усіх, у прямому ефірі, там, на Майдані гинули найкращі сини і доньки України.

Загиблих Героїв вшанували хвилиною мовчання.

V NARODNOMU DOMI SELA BABYNA VIDBULAS HODYNA PAMIaTI “VONY POMYRALY, ShchOB ZhYLA Ukraina!” 20.02.2021