ГОДИНА МУЖНОСТІ “ГЕРОЇ НЕ НЕ ВМИРАЮТЬ” В НАРОДНОМУ ДОМІ СЕЛА МАЛА БІЛИНА

Дата: 20.02.2021 21:44

Щорічно 20 лютого відповідно до Указу Президента України від 11.03.2015 року відзначається День вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме в цей день відбулась година мужності “Герої  не вмирають” в Народному домі с. Мала Білина Новокалинівської територіальної громади на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості патріотів, які віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Захід підготувала та провела директор Народного дому Олена Струбицька.

HODYNA MUZhNOSTI “HEROI  NE NE VMYRAIuT” NARODNYI DIM MALA BILYNA 20.02.2021