A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ СЕЛА ВЕЛИКА БІЛИНА ТА СЕЛА КОВИНИЧІ

Дата: 14.02.2021 21:49
Кількість переглядів: 433

Всечесні  Отче Ярославе та Отче Романе,  дорогі парафіяни сіл: Велика Білина та Ковиничі  Новокалинівської територіальної громади! Щиро вітаю Вас із храмовим празником Стрітення Господнього! Одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що наповнює наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками. 

У цей день ми вшановуємо визначну подію, коли маленького Ісуса Христа вперше принесли до Божого Храму на 40-й день після народження для  посвяти Богові. Там його зустріли праведні Симеон та Анна

Це Свято прославляє Богоявлення на землі, звеличує Ісуса Христа та віддає честь Пречистій Діві Марії, як Богоматері.

Для нас, християн, Свято Стрітення Господнього, символізує першу зустріч кожного із нас з Богом у храмі. Зустріч наших сердець з Серцем Христа, повним любові і милосердя.

Цього дня ми ще раз пригадуємо, що для гармонійного розвитку кожна людина має знаходити час на духовний розвиток. Саме духовні та моральні орієнтири дають нам змогу у будь-якій ситуації визначати, де добро, а де зло, дозволяють уникати прикрих помилок та обирати правильний шлях.

Стрітення Господнє є провісником перемоги, бо символізує рух правильним шляхом у правильному напрямку. Тож нехай і сьогодні свято Стрітення Господнього нагадує нам про правильні основи, стане для нас духовним орієнтиром.

Тож щиро бажаю Вам та Вашим родинам добра, достатку, щастя і гараздів, радісних усмішок, любові, миру та процвітання!

      З повагою Новокалинівський міський голова Богдан Юзвяк

VITANNIa MISKOHO HOLOVY BOHDANA YuZVIaKA Z KhRAMOVYM PRAZNYKOM HROMADAM VELYKA BILYNA TA KOVYNYChI


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора