Разом будь-яку негоду подолаємо!

Дата: 14.02.2021 20:37

Шановні мешканці Новокалинівської громади. Стихія річ складна і неконтрольована, снігу не меншає, проте спільними зусиллями з мешканцями громади та соціально-відповідальним бізнесом даємо раду. Хочемо щиро висловити вдячність усім, хто допомагає прибирати сніг на вулиця чи лопатою, чи технікою. Зараз будь-яка допомога необхідна і ми за неї вдячні. Висловлюємо щиру подяку  командиру військової частини Дмитру Кулькевичу за надану допомогу, а також Станіславу Калакуну та Михайлу Деркачу, котрі завезли в с. Корничі і с. Ковиничі хліб та дріжджі, які  передав жителям міський голова Богдан Юзвяк.

Окремо дякуємо старостам з усіх старостинських округів, підприємцям та небайдужими мешканцями за надану техніку та за те, що зорганізувались для прибирання снігу на дорогах сіл:

• Корницький старостинський округ - ТзОВ "АГРО Л В ЛІМІТЕД", староста Галина Андреїшин;
  • Містковицький старостинський округ – ТзОВ "АГРО Л В ЛІМІТЕД", Львівський цех капітального ремонту свердловин, Новокалинівське ВУЖКГ, т.в.о. стрости Володимир Возняк;
  • Бабинський старостинський округ - ТзОВ "АГРО Л В ЛІМІТЕД", Новокалинівське ВУЖКГ, депутат міської ради Тарас Кугіль, житель с. Береги Зеновій Пилипяк, староста Леся Бурак;
  • Пинянський старостинський округ – жителі села Пиняни Олег Боднар, Михайло Паньків, Василь Рибак, Новокалинівське ВУЖКГ, староста Наталія Титар;
  • Малобілинський старостинський округ – ТзОВ БАРКОМ”, ФГ “Кільгана І.С.” (депутат міської ради), депутат міської ради Михайло Огар, староста Мирослав Білинський-Тарасович;
  • Корналовицький старостинський округ - Новокалинівське ВУЖКГ, староста Петро Струс;
  • Гординянський старостинський округ - ТзОВ БАРКОМ”, Новокалинівське ВУЖКГ, небайдужі жителі села Василь Татаренко та Марян Богуцький, староста Марія Возняк;
  • Дублянський старостинський округ - КП “Дубляни”, житель смт. Дубляни Степан Гарасим, староста Оксана Шабелько;
  • Великоозиминський старостинський округ - ТзОВ БАРКОМ”, КП “Дубляни”, староста Леся Лещак;
  • Лукавський старостинський округ - ТОВ “Захід-Агро МХП”, ТзОВ БАРКОМ”, ФГ “Кільгана І.С.” (депутат міської ради), староста Роман Шийко.

Щиро дякуємо двірникам, водіям Новокалинівського ВУЖКГ за їхню титанічну працю.

Роботи ще багато, бо зима і не думає відступати, але спільними зусиллями зможемо ліквідувати наслідки снігопадів.

Ще раз нагадуємо, що наша громада налічує 25 населених пунктів, а її площа складає 260,1 км.кв. До прибирання наслідків негоди залучена вся наявна техніка та двірники.

Також в разі потреби поїздки просимо водіїв бути максимально уважними за кермом, обирати помірну швидкість і дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, а також враховувати особливості та стан транспортного засобу.

Novokalynivska OTH rozchyshchennia dorih