A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ 29.01.2021 РОКУ

Дата: 22.01.2021 16:53
Кількість переглядів: 295

29.01.2021 року 0 15 год. 00 хв. ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННІ СЕСІЇ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ  СЕСІЇ 

1. Про затвердження порядку денного сесії міської ради (продовження).

2. Про припинення повноважень депутата Новокалинівської міської ради Легуцького  І.І.

3. Про припинення повноважень депутата Новокалинівської міської ради Шабелько О.М.

4. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади м. Новий Калинів за 2020 рік.

5. Звіт виконавчого комітету Новокалинівської міської ради за 2020 рік.

6. Про внесення змін до бюджету Новокалинівської міської ради (Новокалинівської міської об’єднаної територіальної громади) на 2021 рік.

7. Про прийняття у комунальну власність Новокалинівської міської ради основних засобів комунального підприємства Бабинської сільської ради “Дідове” та передачу у користування Новокалинівському ВУЖКГ.

8. Про прийняття у комунальну властість Новокалинівського ВУЖКГ матеріальні цінності комунального підприємства Бабинської сільської ради “Дідове”.

9. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку об’єднаної територіальної громади Новокалинівської міської ради на 2021-2025 роки.

10. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади Новокалинівської міської ради на 2021 рік.

11. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області на 2021-2025 роки.

12. Про затвердження місцевої Програми “Соціальна підтримка незахищених верств населення”.

13. Про затвердження місцевої Програми “Підтримка житлово-комунального господарства”.

14. Про затвердження місцевої Програми “Утримання комунальних доріг”.

15. Про затвердження місцевої Програми “Обдаровані діти”.

16. Про затвердження місцевої Програми “Здійснення заходів із землеустрою”.

17. Про затвердження місцевої Програми “Організація та проведення громадських робіт”.

18. Про затвердження місцевої Програми Розвиток фізкультури і спорту”.

19. Про затвердження місцевої Програми Розвиток та підтримка медичних закладів Новокалинівської міської ради на 2021”.

20. Про затвердження Програми формування податкової культури у Новокалинівській об’єднаній територіальній громаді на 2021- 2024 роки.

21. Про затвердження місцевої Програми Відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Новокалинівської міської ради на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2021 рік”.

22. Про затвердження місцевої Програми “Забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони Новокалинівської міської ради на 2021 рік”.

23. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Новокалинівської міської ради 2021-2025 роки.

24. Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Новокалинівської міської ради.

25. Про надання дозволу на пролонгування договорів оренди земельних ділянок з юридичними та фізичними особами, землекористувачами, які здійснюють свою діяльність в м. Новий Калинів.

26. Про надання дозволу на пролонгування договорів оренди земельних ділянок з юридичними та фізичними особами, землекористувачами, які здійснюють свою діяльність на території Новокалинівської міської ради.

27. Про надання дозволу ТзОВ “Агро ЛВ Лімітед” на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам в натурі (на місцевості) для передачі у власність земельних часток (паїв) громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області за межами населених пунктів с. Бірчиці, с. Нові Бірчиці.

28. Про надання дозволу ТзОВ “Агро ЛВ Лімітед” на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам в натурі (на місцевості) для передачі у власність земельних часток (паїв) громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області за межами населених пунктів с. Бабина, с. Береги, с. Пиняни.

29. Про затвердження Протоколу громадського обговорення (слухання) щодо обговорення детального плану території  Гординя Самбірського району Львівської області.

30. Про затвердження детального плану території  індивідуальної житлової забудови у межах вулиці І.Франка у с. Гординя Самбірського району Львівської області.

31. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель сіл Калинів, Кружики, Корналовичі, Гординя, Мала Білина, Велика Білина, Велика Хвороща Самбірського району Львівської області.

32. Про затвердження Програма “Питна вода” Новокалинівської міської ради на 2021-2025 роки.

33. Про звернення Новокалинівської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення підвищення тарифів для населення.

34. Про затвердження плану роботи Новокалинівської міської ради на 2021 рік.

35. Розгляд земельних питань.

36. Різне. 

  1. Novokalynivska miska rada sesiia

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора