ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ “ЗАХІД, СХІД – ОДНА КРАЇНА! ЦЕ – СОБОРНА УКРАЇНА!”

Дата: 23.01.2021 00:45

День Соборності України – це свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
Століттями розірваний український народ об'єднався на своїй землі в єдиній Українській державі. Акт возз’єднання, злуки двох Україн був  символічним знаком прагнення єдності, бо в керівництві країни спільності тоді не було.
Це одне із найважливіших свят нашої країни, адже цього дня відзначається і День соборності, і перше проголошення незалежності України. 22 січня у Народному домі с. Гординя Новокалинівської ОТГ відбулася година спілкування на тему:
Захід, схід – одна країна! Це – Соборна Україна!
Директор розповіла дітям коротку історію виникнення свята Соборності України та свободи, а також закликала дітей до вивчення історії України, поваги до державних свят та символів Батьківщини. Захід підготувала і провела директор Народного дому с. Гординя Піць Софія.

HODYNA SPILKUVANNIa “ZAKhID, SKhID – ODNA KRAINA! TsE – SOBORNA UKRAINA!” HORDYNIa